#1 2009-12-31 21:53:30

Zen™

Administrator

Zarejestrowany: 2009-12-24
Posty: 41
Punktów :   
Level: 250

Rekrutacja nr 2 - Styczeń 2010

Witam. Czas na kolejną rekrutację na Mistrza Gry.


Lecz tym razem są pewne limity.



Czego oczekujemy?

*Umiejętności w pracy oraz doświadczenie
*Znanie podstaw
*Przestrzegania RMG
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]


*Ustępowanie innym
*Wysoka kultura
*Minimum 60 poziom twojej postaci
*Dobra wiedza o Metin2
*Potrafisz być cierpliwy i zachować dystans emocjonalny


Co oferujemy?

*Miłą atmosferę
*Dostęp do specjalnej sieci
*Postać awansowaną na Premium jako Mistrz Gry
*Pomocną dłoń
*Przed nickiem twojej postaci pojawi się "[GM]"
*I Wiele więcej!



Jeżeli myślisz, że dasz radę i jesteś odpowiedzialny na te obowiązki to możesz już pisać podanie:

Spoiler:

1. ID/Login konta:
2. Nick:
3. Poziom:
4. Ile czasu poświęcasz grze:
5. Ile czasu mógłbyś poświęcać swoich obowiązków jako Mistrz Gry:
6. Dlaczego Ty?:
7. Przekonujący argument:
8. Dodatkowe informacje:
9. Twoje doświaczenie (min. 3 przekonujące zdania):
10. Wiek:
11. Przeczytałem RMG i gdy dołączę będę przestrzegał:

Podania składamy w tym temacie...

Rekrutacja trwa od 31.12.09 do 09.01.10


Życzę powodzenia - Administrator Gry: Zen.

Offline

 

#2 2010-01-01 09:43:32

martyssa

Okrutny

Zarejestrowany: 2009-12-27
Posty: 11
Punktów :   

Re: Rekrutacja nr 2 - Styczeń 2010

1. ID/Login konta:hwdp
2. Nick:Vanessa
3. Poziom:80
4. Ile czasu poświęcasz grze: w dni wolne spędzam przy kompie jakies 12 godzin a po szkole jestem 14-15 do 20
5. Ile czasu mógłbyś poświęcać swoich obowiązków jako Mistrz Gry:Mógł bym poświęcać bardzo dużo czasu
6. Dlaczego Ty?: Bo podoba mi się ten serwer i chciałbym być na nim Mistrzem Gry. Pozatym jestem miły i będę dbał o dobro serwera
7. Przekonujący argument:Byłem GM już na kilku serwerach miałem także swój Znam podstawowe komendy a żaden Ga się na mnie nie skarżył
8. Dodatkowe informacje:Mam 15 lat mieszkam w okolicach Warszawy w Metin2 PL grałem jakieś 2 lata i osiągnełem bardzo dużo wiec znam podstawy a nawet i więcej o metin2
9. Twoje doświaczenie (min. 3 przekonujące zdania):GM już na kilku serwerach miałem także swój Znam podstawowe komendy a żaden Ga się na mnie nie skarżył . W Metin2 PL grałem jakieś 2 lata i osiągnełem bardzo dużo wiec znam podstawy a nawet i więcej o metin2
10. Wiek:15 lat
11. Przeczytałem RMG i gdy dołączę będę dostrzegał: Będę go przestrzegać

Pozdrawiam

Ostatnio edytowany przez martyssa (2010-01-01 09:51:25)

Offline

 

#3 2010-01-01 15:42:32

Zen™

Administrator

Zarejestrowany: 2009-12-24
Posty: 41
Punktów :   
Level: 250

Re: Rekrutacja nr 2 - Styczeń 2010

Proszę jeszcze raz:


CZYTAJCIE CAŁY POST. Każdy niedostosowany się post będę usuwał.

Offline

 

#4 2010-01-01 15:42:42

MelGibson

Okrutny

Zarejestrowany: 2010-01-01
Posty: 1
Punktów :   

Re: Rekrutacja nr 2 - Styczeń 2010

1. ID/Login konta:testbubu4
2. Nick:MelGibson
3. Poziom:80
4. Ile czasu poświęcasz grze:Grze staram sie poświecic wiele czasu. Uzaleznione jest to jednak w pewnym stopniu od uczelni Jakies 4h dziennie moge posiedziec spokojnie.
5. Ile czasu mógłbyś poświęcać swoich obowiązków jako Mistrz Gry:Skoro mam nim byc, to musze spelniac funkcje GM'a jak najlepiej, a wiec caly czas, ktory poswiecilbym grze na tym serwie przeznaczylbym na pomoc graczom jako Mistrz Gry.
6. Dlaczego Ty?:Dlaczego ja? Mysle, ze wiem czego potrzeba temu serwerowi, potrafie zadbac o graczy, jestem nieprzekupny i na pewno wyrozumialy. Wraz z pomoca innych GM bede staral sie w miare (oczywiscie) mozliwosci oraz hojności Administratora tego serwa organizowac wiele eventow oraz konkursow. Mysle, ze warto jest miec w swoim skladzie kogos, komu mozna zaufac i na kim mozna polegac, a mysle ze taka osoba wlasnie jestem. Oczywiscie bede sumiennie karac wszelkie lamanie regulaminu serwera. Mam ponadto wiele pomyslow na udoskonalenie serwera, dodania nowych rzeczy i wielu innych spraw Znam oczywiscie komendy GM'a, bylem nim na paru serwerach. Wybor nalezy do Ciebie.
7. Przekonujący argument:Miec MelaGibsona w skladzie Teamu-bezcenne
8. Dodatkowe informacje:O metinie wiem bardzo wiele. Jestem z "nim" juz od ponad 2 latek. Na co dzień studiuje dzienne budownictwo Na Politechnice Poznańskiej.
9. Twoje doświaczenie (min. 3 przekonujące zdania): Brałem udzial w tworzeniu wielu projektów serwerowych. Swego czasu bardzo czynnie pomagalem w Dziale "Tworzenie serwerow prywatnych" na MPC, takze naprawde w sytuacjach kryzysowych zwiazanych z problemami technicznymi serwera jestem w stanie pomoc. O Tej grze wiem naprawde wiele i mam nadzieje, ze razem  z Wami uda nam sie udoskonalic ten serwer.
10. Wiek:18
11. Przeczytałem RMG i gdy dołączę będę dostrzegał:Tak.

Offline

 

#5 2010-01-04 18:23:35

Yauna34

Okrutny

Zarejestrowany: 2010-01-04
Posty: 1
Punktów :   

Re: Rekrutacja nr 2 - Styczeń 2010

1. ID/Login konta: Pine985
2. Nick: Yauna
3. Poziom: Przed resetem 90 Teraz jeszcze nie expiłam.
4. Ile czasu poświęcasz grze: Bardzo dużo Około 6-7h dziennie czasami więcej
5. Ile czasu mógłbyś poświęcać swoich obowiązków jako Mistrz Gry: Mogłabym spędać dużo czasu jako GM. Mogłabym robić także eventy
6. Dlaczego Ty?: Gram w Metina od początku Monastyra ^^ Miałam kilka dobrych postaci, nikomu na pewno bym nie dawała itemów, lvli ani skili. Zawsze przestrzegam regulaminów. Nie bluzgam. Znam bardzo dobrze komendy byłam już na paru serwerach GM i trochę znam się na edytowaniu serwa
7. Przekonujący argument: Myślę, że mogę sie dobrze zaopiekować serwerem i jego graczami :>
8. Dodatkowe informacje: Chodzę do liceum, mieszkam w okolicach Torunia, bardzo lubię tą grę i mogę poświęcić bardzo dużo czasu na serwer.
9. Twoje doświaczenie (min. 3 przekonujące zdania): Miałam swój serwer. Na innych serwerach GA na mnie nie narzekał. Nie jestem noobem i nie robie graczom nie przekór, nie laguje serwera, i nie spuszczam milion potworów gdzie popadnie :]
10. Wiek: 16
11. Przeczytałem RMG i gdy dołączę będę przestrzegał: Tak.

Ostatnio edytowany przez Yauna34 (2010-01-04 18:26:44)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.nasza-ekipa.pun.pl www.golebiegoluchow.pun.pl www.blo.pun.pl www.shinobizycie.pun.pl www.panoramiczna.pun.pl